Xaiş olunur sağ klikdən istifadə etməyin!

Rayon nümayəndələri


Samir Salehov

Samir Salehov

Bakı şəhəri üzrə nümayəndə

Rüfət Əhmədov

Rüfət Əhmədov

Binəqədi rayonu üzrə nümayəndə

Tural Əhmədli

Tural Əhmədli

Xətai rayonu üzrə nümayəndə

Natiq Süleymanzadə

Natiq Süleymanzadə

Xəzər rayonu üzrə nümayəndə

Taleh Məqsədli

Taleh Məqsədli

Qaradağ rayonu üzrə nümayəndə

Əziz Həsənov

Əziz Həsənov

Nəsimi rayonu üzrə nümayəndə

Vüsal Ömərov

Vüsal Ömərov

Nərimanov rayonu üzrə nümayəndə

Tural İsmayılov

Tural İsmayılov

Nizami rayonu üzrə nümayəndə

Malik Məmmədov

Malik Məmmədov

Sabunçu rayonu üzrə nümayəndə

Nail Bağırzadə

Nail Bağırzadə

Səbail rayonu üzrə nümayəndə

Rəşid Heydərov

Rəşid Heydərov

Suraxanı rayonu üzrə nümayəndə

Yusif Quliyev

Yusif Quliyev

Yasamal rayonu üzrə nümayəndə

Vüqar Xəlilov

Vüqar Xəlilov

Gəncə şəhəri üzrə nümayəndə

Pərviz Cəmilov

Pərviz Cəmilov

Sumqayıt şəhəri üzrə nümayəndə

İlqar Xudiyev

İlqar Xudiyev

Abşeron rayonu üzrə nümayəndə

Anar Əsgərov

Anar Əsgərov

Ağdam rayonu üzrə nümayəndə

Murad Alxasov

Murad Alxasov

Ağdaş rayonu üzrə nümayəndə

Muxtar Muxtarlı

Muxtar Muxtarlı

Ağcabədi rayonu üzrə nümayəndə

Kamilə Zamanova

Kamilə Zamanova

Ağstafa rayonu üzrə nümayəndə

Rəşad Osmanov

Rəşad Osmanov

Ağsu rayonu üzrə nümayəndə

Ələskər Əskərov

Ələskər Əskərov

Astara rayonu üzrə nümayəndə

Səfər Gəncəyev

Səfər Gəncəyev

Balakən rayonu üzrə nümayəndə

İsmayıl Abdullazadə

İsmayıl Abdullazadə

Bərdə rayonu üzrə nümayəndə

Bakir Həsənov

Bakir Həsənov

Beyləqan rayonu üzrə nümayəndə

Azər İbişov

Azər İbişov

Biləsuvar rayonu üzrə nümayəndə

Elmar İbadlı

Elmar İbadlı

Cəlilabad rayonu üzrə nümayəndə

İlkin Zeynalov

İlkin Zeynalov

Cəbrayıl rayonu üzrə nümayəndə

Etibar Verdiyev

Etibar Verdiyev

Daşkəsən rayonu üzrə nümayəndə

Elnur Məhərrəmov

Elnur Məhərrəmov

Füzuli rayonu üzrə nümayəndə

Orxan Əliyev

Orxan Əliyev

Goranboy rayonu üzrə nümayəndə

Namət Şirinov

Namət Şirinov

Göyçay rayonu üzrə nümayəndə

İqbal Musazadə

İqbal Musazadə

Göygöl rayonu üzrə nümayəndə

Zimistan Qurbanov

Zimistan Qurbanov

Hacıqabul rayonu üzrə nümayəndə

Məmmədşah İsrafilov

Məmmədşah İsrafilov

Xaçmaz rayonu üzrə nümayəndə

Kamran Quliyev

Kamran Quliyev

Xızı rayonu üzrə nümayəndə

Şaiq Hüseynov

Şaiq Hüseynov

Xocavənd rayonu üzrə nümayəndə

Ramiz Alıyev

Ramiz Alıyev

Xocalı rayonu üzrə nümayəndə

İsmayıl Mehrəliyev

İsmayıl Mehrəliyev

İmişli rayonu üzrə nümayəndə

Rauf Rəcəbov

Rauf Rəcəbov

İsmayıllı rayonu üzrə nümayəndə

Hikmət Şahmuradov

Hikmət Şahmuradov

Kəlbəcər rayonu üzrə nümayəndə

Qalib Baxşiyev

Qalib Baxşiyev

Kürdəmir rayonu üzrə nümayəndə

Dinarə Əfəndiyeva

Dinarə Əfəndiyeva

Qax rayonu üzrə nümayəndə

Sahib Namazov

Sahib Namazov

Qazax rayonu üzrə nümayəndə

Müşfiq Abbasov

Müşfiq Abbasov

Qəbələ rayonu üzrə nümayəndə

Müslüm Xanaliyev

Müslüm Xanaliyev

Qobustan rayonu üzrə nümayəndə

Əvəz Babayev

Əvəz Babayev

Quba rayonu üzrə nümayəndə

İslam Allahverdiyev

İslam Allahverdiyev

Qubadlı rayonu üzrə nümayəndə